Valknut – nordycki symbol wojowników

Cena99,99 zł

Męstwo, odwaga, honor i miłość do ojczyzny – to cechy, którymi powinien odznaczać się każdy, kto gotowy jest ponieść śmierć za swój lud. Wojownicy, którzy oddali swe życie w walce, zaopatrzeni w symbol splecionych trójkątów, demonstrowali nie tylko wiarę w szlachetne wartości, ale także nadzieję, że po śmierci zasilą szeregi „Einherjar” –  wojowników zabranych do krainy Valhalli.

Więcej informacji

Materiał100% Bawełna
Gramatura180g/m2
ProdukcjaPOLSKA

Męstwo, odwaga, honor i miłość do ojczyzny – to cechy, którymi powinien odznaczać się każdy, kto gotowy jest ponieść śmierć za swój lud. Wojownicy, którzy oddali swe życie w walce, zaopatrzeni w symbol splecionych trójkątów, demonstrowali nie tylko wiarę w szlachetne wartości, ale także nadzieję, że po śmierci zasilą szeregi „Einherjar” –  wojowników zabranych do krainy Valhalli, wiecznego szczęścia, z której powrócą z dniem końca świata, wezwani do ostatecznej walki ze złem.

Ten, kto nosi symbol Valknuta, musi być zdolny do urzeczywistniania jego znaczenia, a więc wartości, które głosi: upamiętniania poległych wojowników, ale przede wszystkim kontynuowania ich spuścizny: być zawsze gotowym do walki i przygotowanym na śmierć.

Czy jesteś godzien nosić ten symbol?

Czy jesteś godzien zasiąść z Odynem przy jednym stole?

Uszyta i wyprodukowana w Polsce 
- 100% bawełna o gramaturze 180 g 
- Wszywka żakardowa u dołu koszulki
- Nadruk wykonany metodą sitodruku dzięki czemu jest ultratrwały 
- Logo na karczku

Detale:

Path: > > > > Valknut – nordycki symbol wojowników

Accessories

7 innych produktów w tej samej kategorii: