Valknut – nordycki symbol wojowników

Cena79,99 zł

Męstwo, odwaga, honor i miłość do ojczyzny – to cechy, którymi powinien odznaczać się każdy, kto gotowy jest ponieść śmierć za swój lud. Wojownicy, którzy oddali swe życie w walce, zaopatrzeni w symbol splecionych trójkątów, demonstrowali nie tylko wiarę w szlachetne wartości, ale także nadzieję, że po śmierci zasilą szeregi „Einherjar” –  wojowników zabranych do krainy Valhalli.

Więcej informacji

Produkt jest już niedostępny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 79 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 79 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,90 zł.


Materiał100% Bawełna
Gramatura180g/m2
ProdukcjaPOLSKA

Męstwo, odwaga, honor i miłość do ojczyzny – to cechy, którymi powinien odznaczać się każdy, kto gotowy jest ponieść śmierć za swój lud. Wojownicy, którzy oddali swe życie w walce, zaopatrzeni w symbol splecionych trójkątów, demonstrowali nie tylko wiarę w szlachetne wartości, ale także nadzieję, że po śmierci zasilą szeregi „Einherjar” –  wojowników zabranych do krainy Valhalli, wiecznego szczęścia, z której powrócą z dniem końca świata, wezwani do ostatecznej walki ze złem.

Ten, kto nosi symbol Valknuta, musi być zdolny do urzeczywistniania jego znaczenia, a więc wartości, które głosi: upamiętniania poległych wojowników, ale przede wszystkim kontynuowania ich spuścizny: być zawsze gotowym do walki i przygotowanym na śmierć.

Czy jesteś godzien nosić ten symbol?

Czy jesteś godzien zasiąść z Odynem przy jednym stole?

- Uszyta i wyprodukowana w Polsce
- 100% bawełna o gramaturze 180 g
- Wszywka żakardowa u dołu koszulki
- Nadruk wykonany metodą sitodruku dzięki czemu jest ultratrwały
- Logo na karczku

Detale:

Model ma 183 cm i ma na sobie rozmiar M

Path: > > > > Valknut – nordycki symbol wojowników

4 innych produktów w tej samej kategorii: