Seria Talia - Karta Dziki Gon - Król z trupiego orszaku

Cena79,99 zł

Dziki Gon, można spotkać się również z określeniem dzikiego polowania lub dzikiego łowu. Wzór Król – Dziki Gon jest naszą wizją trupiego orszaku, przedstawia on króla, który został wciągnięty przez pędzący orszak zjaw. Mit ten opowiada o trupim orszaku pełnym zbrojnych i myśliwych, którym towarzyszyły gończe psy. Zwiastowali oni katastrofę, plagę lub wojnę. 

Więcej informacji

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 79 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 79 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,90 zł.


Dziki Gon, można spotkać się również z określeniem dzikiego polowania lub dzikiego łowu. 
Wzór Król – Dziki Gon jest naszą wizją trupiego orszaku, przedstawia on króla, który został wciągnięty przez pędzący orszak zjaw.
Mit ten opowiada o trupim orszaku pełnym zbrojnych i myśliwych, którym towarzyszyły gończe psy. Zwiastowali oni katastrofę, plagę lub wojnę. Jeżeli ktoś napotkał na swojej drodze Dziki Gon, mógł zostać porwany i zasilić szeregi trupiego orszaki pełnego zjaw. Dziki Gon jest jednym z najpopularniejszych mitów, który znany był nie tylko Słowianom, ale również germanom.

Mit o Dzikim Gonie przejawia się również w „Potopie” Sienkiewicza oraz w grze Wiedźmin, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

- Uszyta i wyprodukowana w Polsce
- 100% bawełna o gramaturze 180 g
- Wszywka żakardowa u dołu koszulki
- Nadruk wykonany metodą sitodruku dzięki czemu jest ultratrwały
- Logo na karczku

Detale:

Model ma 183 cm i ma na sobie rozmiar M

Path: > > > > Seria Talia - Karta Dziki Gon - Król z trupiego orszaku

11 innych produktów w tej samej kategorii: